Červenec 2013

Madelininy animace z dílu Maddie-In-Chief 2. část

31. července 2013 v 19:14 | Raven Beauty |  Volná grafika
2. část animací ze včerejška. :)

Madelininy animace z dílu Maddie-In-Chief 1. část

30. července 2013 v 19:10 | Raven Beauty |  Volná grafika
Zítra bude druhá část, jinak všechno víte z nadpisu. :)

Volný design č. 3 - Madeline Hatter

29. července 2013 v 18:34 | Raven Beauty |  Volná grafika
Je tu další volný design, tentokrát s mou docela oblíbenou Maddie Hatter. :) Najdete ho v celém článku!

Raven a Dexter

28. července 2013 v 18:26 | Raven Beauty |  Obrázky
Docela jim to spolu sluší. Myslíte, že z toho něco bude?

Fan Art Kitty

27. července 2013 v 18:20 | Raven Beauty |  Obrázky
Krásná Kitty - dcera kočky Šklíby z Alenky v Říši divů :)
Líbí se vám? Mně docela jo. :) Komentujte! :D

Kartička Earla Greye

26. července 2013 v 19:27 | Raven Beauty |  Novinky
Mám tu pro vás další vyhranou kartičku z oficiálních EAH stránek - tentokrát s Earlem Greyem. :)

Earl Grey
Myš Maddie Hatter
Oblíbený čaj: Mám rád všechny čaje, ale taky miluji melasový koláč!
Počet kloboučků v šatníku: 12,000
Oblíbený úkryt: Madelinin klobouček plný věcí.

Tý jo, ty klobouky mě fakt dostaly! :D Tady ho máme:
On je tak sladkééééj! :))))

Kontrolka Affilates :)

26. července 2013 v 18:46 | Raven Beauty |  Novinky na blogu
Ahojky, EAH fanynky!
Víte co vás čeká? Ano, kontrolka Affilates. A probíhá od dneška 26.7.2013 do té doby, než se vrátím z kempu s Cheerleaders, takže 9.8.2013!

Snový týden

26. července 2013 v 11:15 | Raven Beauty |  Deníček
Ahojky, lidičky!
Tak co, jak se máte? Já perfektně! Víte proč? Mañana voy a volar a Mallorca, es una isla en España! Jo, pardon, asi tomu nerozumíte, jen si trénuji. Zde máte překlad: Zítra odlétám na Mallorcu, to je ostrov ve Španělsku! Moc se tam těším, už před letištěm budu neuvěřitelně šťastná! Vlastně už jsem hrozně šťastná teď. No, víte, budu tam na týden a asi bez WiFiny, takže máte od 27.7. do 3.8. s objednáváním grafiky smůlu. Nebo si ji klidně můžete objednat, to je mi vlastně konec konců jedno, ale nestěžujte si potom, že to budete mít hotové až několik dní potom, co jste si objednaly. ;) Takže si klidně dělejte, co chcete, hlavně si/mi nenadávejte a buďte slušní, jinak si fakt dělejte, co uznáte za vhodné, ale prostě tu fakt nebudu, no. Hm, ale víte, o čem přemýšlím? Že na letištích přece bývají hračkářství. No to je bomba! :D Co kdyby v tom Španělském hračkářství (samosřejmě, že u nás ještě určitě ne) měli Ever After High věci? OMG, já bych skákala do stropu a hlavou bych ho jedním skokem prorazila, kdybych rodiče dokázala přemluvit, aby mi apoň jednu koupili! Fakt bych byla neuvěřitelně moc šťastná. Ale pravděpodobnost, že tam budou mít EAH je zřejmě tak dva ku sedmi, takže nevím, jestli se na to Španělské hračkářství zas tak tolik těším. Kdyby je tam neměli, asi bych byla fakt hodně zklamaná. :( A co já vím, možná tam žádné hračkářství vůbec nebude. Ale to je jedno, tu Mallorcu si hodlám naplno užít! Takže prosím komentujte (komenty si přečtu, až se vrátím) a mějte se ten týden beze mně fajn!
Tak pppp, budete mi i vy i blogování moc chybět! Vaše Raven Beauty - běžím přednastavit nějaké články!

Kartičky EAH

25. července 2013 v 11:56 | Raven Beauty |  Novinky
Na oficiálních EAH stránkách se vyhrávají v rubrice EAH Bookmark takové kartičky a já mám Apple a Raven. Zde jsou napsané! :) A Briar a Madeline budou někdy příště, až je získám! :)))

Dýchánek u Maddie

24. července 2013 v 9:59 | Raven Beauty |  Obrázky
Ona je tak nádherná! Já vím, proč jsem si ji přidala do svého Wishlistu! :D Líbí se vám? Pište komentáře! ;)
Zdá se mi to, nebo je ta konvička s motivem Alenky a Šíleného kloboučníka?

Něžné customy hlavních postav

24. července 2013 v 9:55 | Raven Beauty |  Customy
Jsou docela pěkné, ne? :) Samosřejmě originály jsou hezčí. Komentujte, prosím. ;)))

Beauty Cerise

23. července 2013 v 16:49 | Raven Beauty |  Obrázky
Je nádherná, že ano? :) Komentujte, prosím! ;)))

Aktualizace prvního Wishlistu

22. července 2013 v 17:24 | Raven Beauty |  Wishlist
Aktualizuji svůj původní Wishlist, je v něm hodně změn. Počítám, že se mi celý vyplní až tak o Vánocích, nebo v září, protože v září jedu s rodiči na nákupy do Německa a tam mají všechno dřív, než tady, a protože by k nám EAH měly dorazit přibližně asi o Vánocích. :) A teď už věci, které si přeji!

Briar Beauty panenka z kolekce Basic
Madeline Hatter panenka z kolekce Basic (škoda, že u ní není Earl Grey :/)
Ever After High tričko
Apple White panenka z kolekce Legacy Day
Raven Queen panenka z kolekce Legacy Day

A jestli chcete vidět fotky těchto věcí, nakoukněte do celého článku! ;)

Co a jak s účtem na stránkách EAH

20. července 2013 v 15:21 | Raven Beauty |  Novinky
Jedna z nejlepších českých blogerek a mých AFFsek ♥ Madeline Hatter ♥ mně požádala, abych - ano, vidíte v nadpisu - napsala na svůj blog, jak zacházet s účtem na oficiálních Ever After High stránkách. Tak tady ty instrukce máte!

Anketa č. 3 - Nej. EAH kluk

20. července 2013 v 10:09 | Raven Beauty |  Ankety
Mám tu pro vás další anketu, ve které se vás ptám: Jaký EAH kluk je nej.? "Nominováni" jsou:

Daring Charming - syn prince Krasoně

Dexter Charming - syn prince Krasoně

Hunter Huntsman - syn lovce

Hopper Croatington - syn Žabího prince

Moje odpověď: Nej . je Dexter! :)
A ty vaše odpovědi pište do komentářů! Moc mně zajímají!
Vaše Raven Beauty ♥♡♥ ☆★☆

Raven

19. července 2013 v 10:17 | Raven Beauty |  Obrázky
My second love! :) ♥ ♥ ♥
Líbí se vám? Komentujte! :)

Adminka Raven Beauty

18. července 2013 v 13:35 | Raven Beauty
Možná si už delší dobu říkáte: A kdo je vlastně ta Raven Beauty?
Chcete znát odpověď? Ano? V tom případě dočtěte tento článek do konce a dozvíte se to. Takže můžeme začít! :) Jsem Pražačka poměrně vysoké a štíhlé postavy. Mám narozky ve znamení vah - 6.10.. Mám hnědé, docela dlouhé vlasy. Nosím často čelenku a jsem roztleskávačka, odborně Cheerleader. Patřím do týmu BSH Cheerleaders. Momentálně jsem druhý nejrychlejší člověk z naší třídy. Blogovat jsem začala na Webnode a s nějakými malými zkušenostmi jsem pak přešla na Blog.cz. Vystřídala jsem už mnoho blogů, asi tak 9, což je podle mně docela dost. ;) Poslouchám Will.I.Ama, můj nej. seriál je Ever After High (to je jasné :D), docela hezky kreslím a zpívám... No, už moc nevím, co bych sem ještě měla připsat. :) Tak kdyby vám tu něco chybělo, tak mi napište do koentářů, ale neřeknu vám nic soukromého! A prosím, komentujte i tak. :) Vaše Raven Beauty (animka je opět tvořená mnou, kopírujte s tím nejvíc viditelným zdrojem!!!)

Briar

18. července 2013 v 12:42 | Raven Beauty |  Obrázky
Nice! :)

Mé první Fan Art

18. července 2013 v 10:53 | Raven Beauty
Nudila jsem se, tak jsem se pokusila o Fan Art. Takhle to dopadlo:
Podle mně je to hrozný! Vám se to líbí? Odpovídejte prosím do komentářů! :)

Novinky, novinky a zase novinky

18. července 2013 v 9:16 | Raven Beauty |  Deníček
Čaute, fanynky EAH!
Jak se vede? U mně je to dobrý. Chci vám podat několik novinek, jak už z mého světa, tak i ze světa Ever After High! Takže se nenechme rušit mými úvodními keci a pojďme na to, co j v tomto článku hlavní! :) Takže začneme tím, že budu psát smajlíky takto: :). Je to jednodušší a podle mně to vypadá líp. ;) Další novinka je to, že tady na blogu probíhá velká rekonstrukce blogu a skončí až někdy po prázdninách. Asi jste si už všimly, že jsem přerekonstruovala rubriky, nacpala do nich staré články a udělala z toho rozcestníky... No prostě rubriky už mám za sebou. :) Ještě mně čeká box v menu, třeba to menu rozšířit, aby se tam vešly větší animace a pořádné site info. A bude nový design pro můj blog. Prro články jsem si vytvořila pár avatarů, abych je tam mohla přidávat. Bohužel teď jsem na jiném počítači, takže tu ty avatary nemám, ale to nevadí - přidám sem jiný obrázek nebo animaci. :) A předchozí čtyři dny jsem si náramně užila. Víte proč? Protože jsem byla u mojí nejlepší kámošky na chatě! Bylo to super, natáčely jsme po celý pobyt takový "dokument" o tom, jak si to tam užíváme a včetně úvodu to má třináct dílů. Ale ne, nikam na internet to dávat nebudu. Proč? 1. je to příšerně švihlý! 2. je to příšerně trapný (hlavně já, můj vzhled a můj hlas)! 3. nebudu zveřejňovat, jak vypadáme z důvodu úchylů! A navíc jsme tam řekly, kde ta chata je, takže prostě bezpečnostní důvody no. A co jste děělaly a děláte teď? Já jsem před chvilkou byla na oficiálních stránkách Ever After High. Už jsou aktualizované. Zaregistrovala jsem se jako BriarRaven6 a snažila jsem se udělat si svou postavu, ale tady, kde se právě nacházím je hrozně pomalý net, takže jsem ze sebe udělala černošku s blonďatýma vlasama a modrýma očima, což jsem teda vůbec nechtěla! A udělala jsem to proto, protože jsem se pokoušela si změnit vzhled a naskočilo mi tam tohle. Pak jsem se snažila to pošoupnout na jiný vzhled, ale je pomalý net, takže mi zůstalo tohle! :( No to je jedno, jindy si to předělám. A na stránkách EAH jsou i nová videa, zkoukla jsem je hned, jak jsem si vyčistila zuby a oblékla se. Jsou fakt úžasná, asi budou nové animace, ale nevím to jistě. Fuj, už mně z toho psaní bolí ruka. Ale to není zdaleka všechno! Chci vám ještě říct, že se na internetu objevil fakt, že panenky Ever After High se u nás objeví asi tak na Vánoce! No není to super?! Já se tak těším!!! :D No nic, jdu si do horního boxu dát popisek o velké rekonstrukci blogu a hned potom napíšu na svůj blog o Monster High, že si s nimi dám nachvilku pauzu a že místo nich si chvíli zase budu kupovat EAH! Tak ahojky! A nezapomeňte komentovat!
A animaci nekopírujte, opět jsem ji dělala já! :)
Tak pp, Vaše Raven Beauty